#256
#498
#648
Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Beide kopjes met een haarlijn.
Deux tasses et deux soucoupes en porcelaine à décor famille rose. Travail chinois, XVIIIe siècle. Les tasses avec cheveu.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#513
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
#417
Twee paar kandelaars, waarbij één paar van rood koper en één paar van messing.
#618
Petite théière en porcelaine à décor famille rose de fleurs. Couvercle et base en forme de lotus. Travail chinois, époque Qianlong.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 400/600 -
#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
#523
Een opgezette wezel in wintervacht.
#481
#146Allix à Cenilly-Notre-dame
#597
Een tegel van Chinees porselein.
#681
Vase en bronze décoré de cloisonné et avec deux anses. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 100/120