Other lots in this auction
-
#56
Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.No longer availableDim. 107 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#622Baken
“Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.
“Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#3Swarovski
Lotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#678
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 220/280 -
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. H. 90 x 244 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#379
“De H. Justus” en “De Vlucht naar Egypte”. Twee XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Pieter Paul Rubens, waarbij één door Galle en één door Vanden Wijngaerde.
“Saint-Juste” et “La Fuite en Egypte”. Deux gravures du XVIIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens dont une par Galle et une par Vanden Wijngaerde.No longer availableDim. 45 x 32 & 46 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#601
Japanse wakizashi met gebeeldhouwde benen heft, tsuba en schede, versierd met personages. XIXde eeuw.
Wakzashi japonais à manche, gaine et tsuba en os sculpté, décorés de personnages. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 70 cmEstimate: € 200/300 -
#202
“Apollo”. Olieverf op doek. Italiaanse school, omstreeks 1700.
“Apollon”. Huile sur toile. Ecole italienne, vers 1700.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 500/800 -
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60/80 -
#692
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100/150