Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een flesvaas van groen glaspasta.

Een flesvaas van groen glaspasta.

Un vase bouteille en pâte de verre verte.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2510220621.
Category: Glas.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #648

    Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.

    Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #603

    Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.

    Un bol vintage en verre bicolore. années 70.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #544

    Een vis van kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #633

    Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.

    Vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.

    Une paire de coquilles en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #668

    Een art deco vaasje van glaspasta.

    Un vase art déco en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #203

    Een grote kleurloos glazen schaal met gegraveerd en gesatineerd decor van antiek Griekse vrouwen.

    Un grand bol en verre incolore avec une finition gravée et satinée de femmes grecques antiques.
    No longer available
    Dim. 52 x 398 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #627

    Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #661

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.

    Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #629

    Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #211

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase en pâte de verre au décor multicolore et irisé. Monté comme une lampe, mais sans ajustements au vase. Gravé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #173

    Een haai van groen Muranoglas.

    Un requin en verre de Murano vert.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    Drie vissen van gekleurd Muranoglas.

    Trois poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 7, 13 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #564
    Vetro e lavorazione di maestri di Murano

    Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #143

    Een antiek baardmankruikje van steengoed met zoutglazuur. Op de buik drie wapenschilden van de stad Amsterdam. Schilfers aan de bovenrand.

    Un ancien pot en grès avec barbu avec glaçure au sel. Sur le ventre trois blasons de la ville d'Amsterdam. Eclats sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #346

    Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.

    Table de travail en chêne de style Renaissance. Pieds tournés avec liaison croisée en H. XIXème siècle. Remplacez la lame.
    No longer available
    Dim. 80 x 96 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Louis Paul Boon
    Period: 1912 - 1979

    “Figuur”. Een balpentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd jan ‘66.

    "Personnage". Un dessin au stylo bille sur papier. Signé et daté janvier '66.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #442
    Quadri

    “Geometrische compositie”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    "Composition géométrique". Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 54 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een gefineerd bijzettafeltje met twee laden en versierd met verguld bronsbeslag.

    Guéridon en placage à deux tiroirs et décoré de garnitures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 x 46 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #334

    “De arbeiders”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.

    "Les ouvriers". Huile sur toile marouflée. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #227

    Een koperen melkstoop.

    Un bidon à lait en cuivre.
    No longer available
    Dim. H:51cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Twee stuks brons, bestaande uit een replica van een gotisch kistje en een leeuwtje van Waterloo.

    Deux pièces en bronze, composées d'une réplique d'une boîte gothique et d'un lion de Waterloo.
    No longer available
    Dim. H:7&9cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    “Rivierlandschap met personages in een bootje en een molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel.

    "Paysage fluvial avec des personnages dans une barque et un moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #160

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,64 ct. en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,64 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,66 ct.
    No longer available
    Dim. 3,36 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #379

    “Compositie”. Potlood en plakkaatverf op papier. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.

    "Composition". Crayon et gouache sur papier. Porte monogramme dans l'ouvrage et dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 58x38cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More