Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een foto-album met reptielenlederenkaft en een gedreven koperen voorstelling van Artemis. XIXe eeuw.
Een foto-album met reptielenlederenkaft en een gedreven koperen voorstelling van Artemis. XIXe eeuw.
Een foto-album met reptielenlederenkaft en een gedreven koperen voorstelling van Artemis. XIXe eeuw.

Een foto-album met reptielenlederen kaft en een gedreven koperen voorstelling van Artemis. XIXe eeuw.

Un album photo avec une couverture en cuir de reptile et une représentation en cuivre en relief d'Artémis. XIXème siècle.
SKU: 2004210257.
Categories: Boek, XIXe eeuw.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #687

    “’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

    ‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 75
  • #111

    “Album de Costumes Travestis”. Ed. B. Picart. Parijs, ca. 1900. Twee albums met prenten. Bijgevoegd “L’art de la coiffure féminine”. Jaren ‘30. Losse pagina’s.

    Album de Costumes Travestis . Ed. B. Picart. Paris, vers 1900. Deux albums avec estampes. Attaché L'art de la coiffure féminine . Années 1930. Pages en vrac.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #347

    Een antiek mahoniehouten reissecretaire met lederen schrijfblad. We voegen er een vloeiblok aan toe.

    Un ancien bureau de voyage en acajou avec une surface d'écriture en cuir. Nous ajoutons un buvard.
    No longer available
    Dim. 46 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Madou

    “Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.

    Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #505

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Beschadiging aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Degat au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #263

    Een messingen koelvat, vroeg XIXe eeuw.

    Récipient de refroidissement en laiton, début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #114

    “Portret van een man bij een dambord”. Schilderij op paneel. XIXe eeuw. Op te frissen.

    Portrait d'homme au damier . Peinture sur panneau. XIXème siècle. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182
    Henry Moons

    “Raadzaal van het Brouwershuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1887.

    Salle du Conseil du Brouwershuis . Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1887.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #494
    Utagawa Kunisada (Toyokuni)
    Period: 1786 -1865

    “The tale of Genji Monogatari”. Een Japanse houtsnede uit een reeks toverlantaarntekeningen ‘That Romantic Purple Figure’. Gesigneerd. 1847 - 1850.

    Le conte de Genji Monogatari . Une gravure sur bois japonaise d'une série de dessins de lanternes magiques That Romantic Purple Figure . Signé. 1847 - 1850.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #59

    “Portret van een jonge man”. Een handgeschilderd miniatuur in Boulle kadertje met koper en schildpad op ivoor.

    Portrait d'un jeune homme . Une miniature peinte à la main dans un cadre Boulle avec cuivre et tortue sur ivoire.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm (kadertje)
    Estimate: € 90 / 110
  • #391

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé à trois pièces à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #633

    “Hutchinson’s Pictoral History of the War”. Ed. Hutchinson & Co. Ltd. London & Melbourne. Omstreeks 1950. 26 delen.

    Histoire picturale de la guerre de Hutchinson . Ed. Hutchinson & Co. Ltd. Londres et Melbourne. Vers 1950. 26 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 399
  • #365

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    “Mariage d’Isaac et de Rébecca”; “Le déluge”; “L’échelle de Jacob”; “La tour de Babel”; “Abraham prend Agar” & “Adoration du Veau d’or”. Een reeks van zes ingekleurde XIXe eeuwse gravures met bijbelse taferelen.

    Mariage d'Isaac et de Rébecca , Le déluge , L'échelle de Jacob , La tour de Babel , Abraham prend Agar & Adoration du Veau d 'ou. ”Une série de six gravures en couleur du XIXème siècle avec des scènes bibliques.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.

    Lot de bijoux fantaisie dont sept montres et trois broches. Et d'autres
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Een Tibetaans wollen tapijt.

    Un tapis de laine tibétain.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine à noeud suspendu.
    No longer available
    Dim. 400 x 292 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #54
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 25-1-95.

    Mère et enfant . Huile sur panneau. Signé et daté 25/01/95 au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele randschilfers onderaan.

    Un vase de cristal rouge doublé et taillé. Marqué en bas. Quelques éclats de bord en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een grote bronzen ijsbeer.

    Un grand ours polaire en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #232

    Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.

    Une paire de serre-livres en bronze représentant des Romains assis.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #15

    Een biljet van 1000 Duitse mark. Zeldzame uitgave uit 1977. “Rozenberg”. Met vouwsporen.

    Un billet de 1000 Deutsche Mark. Edition rare de 1977. Rozenberg . Avec marques de pliage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #262
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “De rede van Antwerpen”; “Winters landschap” & “Scheepswerf”. Drie olieverfschilderijtjes op board. Alledrie gesigneerd.

    Rade d'Anvers ; Paysage d'hiver & Chantier naval . Trois peintures à l'huile sur carton. Tous les trois signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 - 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #564
    Paul Bervoets
    Period: 1931 - 2002

    Stadszicht bij stormachtige hemel. Olieverf op plaat. Gesigneerd.

    Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #636

    Een gebeeldhouwde fauteuil-à-la-reine in Régencestijl.

    Un fauteuil-à-la-reine sculpté de style Régence.
    No longer available
    Dim. H. 101
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More