Similar lots by type
-
#75Dinh Van 765Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#279Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#225Hermes Paris AutomatiqueEen roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#286Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#755Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.
Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.No longer availableDim. 31 x 41 x 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#219Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#612“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#249Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.No longer availableDim. 107 x 150 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#125Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#785Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op he plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#223Graux-Marly, ParisEen Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#631“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#264LongchampEen grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#405Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 100 / 150 -
#238Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.
buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 215 x 152 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244Just CampagneEen rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#628Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#102Geo BernierPeriod: 1862 - 1918“Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 120 / 160 -
#364M. Van Paemel“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768“Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.
”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Een ingekleurde herdruk van een oude kaart van Griechisch Weissenburg.
Une réimpression mise en couleurs d’une ancienne carte de Griechisch Weissenburg.No longer availableDim. 20 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#845Limoges, FranceEen porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#432Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#708Val Saint-LambertEen serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
Une série de six verres à cognac, initiales gravées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#149Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#647Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
Un lustre en laiton plein à six bras. Chaque bras à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542Een 19 de eeuws icoon met de opdracht van Maria in de tempel. Links Jozef en Anna, rechts Zacharias.
Icône du XIXe siècle représentant la présentation de Marie dans le temple. A gauche Joseph et Anna, à droite Zacharie.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#489“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
“Composition”. Fusain. Porte une signature: Kurt Lewy.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 200 / 300

