Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.
Dim. h: 11 - 16 cm
SKU: 2708190823.
Categories: ivoor, XIXe eeuw.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #823
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 260 x 126 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.

    Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #244
    Just Campagne

    Een rode lederen handtas.

    Un sac à main en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #238

    Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

    Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #405

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.
    No longer available
    Dim. 2,64 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    Hermes Paris Automatique

    Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #252
    Frans Van Damme
    Period: 1858 - 1925

    “Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631

    “Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.

    ”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #785

    Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op he plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.

    Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #695

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.

    Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #75
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #222

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #430

    Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420
    Chimento

    Een 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.
    No longer available
    Dim. 10,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

    Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264
    Longchamp

    Een grote zwarte handtas van leder en stof.

    Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #601

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.

    Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #85

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,76 ct.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #459

    Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.

    Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #35

    Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.

    Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een cylinderbureau met twee laden onderaan en een uitschuifbaar werkblad.

    Un bureau à cylindre à deux tiroirs en dessous et une tablette coulissante.
    No longer available
    Dim. 106 x 106 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #491

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.

    Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #293

    Een vaas van gesatineerd glas met een reliëfdecor van engelen.

    Un vase en verre satiné, décor d’anges en relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.

    Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #659
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.

    “Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #22
    Frans Van Immerseel

    “Oogst” (Zelfportret). Gesigneerd buiten de plaat.

    “Moisson à l’autoportrait”. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #531

    Een fruithandelaar en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.

    Un primeur et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Cartier Paris

    Een vintage leesbril in origineel etui. Gemerkt en gedateerd 1988. 62 14. Met certificaat.

    Une paire de lunettes de lecture vintage dans étui d’origine. Marque et datée 1988. 62 14. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More