Similar lots by type
-
#42
Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#218
Een ronde lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce ronde en dentelle Rosaline brugeoise dans un cadre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een lot van tien worteldoeken van Kashmir.
Un lot de dix pièces en cachemire.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#725
Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#92
Twee decoratieve reproducties naar affiches van de Red Star Line.
Deux reproductions décoratives d’après des affiches de la Red Star Line.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#499Marklin
Een treinstel in originele doos met rails, locomotief en wagons. e.a.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#22Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De stal” & “De huiskamer”. Twee etsen, resp. op textiel en op papier. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“L’étable” et “Living”. Deux eaux-fortes sur textile et papier. Signées hors cadre.No longer availableDim. 6,5 x 7,5 & 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#284Felix Eyskens
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#562Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#707
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#738
Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.
Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#307
Een lot van 25 medailles en spelden.
Un lot de 25 médailles et épingles.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#758
Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80