Other lots in this auction
-
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160 -
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722Matchbox King Size K-5“Racing car transporter”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Racing car transporter”. Un jouet. très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#543Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111GuerinEen grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 140 -
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#378Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer. Zonder dessertvorkjes.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#725Matchbox Series 7; 8; 9 & 10Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford refuse truck.- Ford Mustang.- Motorboot op aanhangwagen.- Pipe truck.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#83ChristofleEen moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
Un vase moderne en cristal, motifs de feuilles satinées.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80

