#491Beeldje van een kameel van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han-dynastie (IIIe eeuw)
Statue d’un chameau en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 18,5 - L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Twee verschillende messingen koetslampen.
#441Chinees juwelenkistje in rood geschilderd hout met goudkleurige decoratie met figuren. Met verschillende laden en compartimenten.
Boîte à bijoux chinoise en bois peint en rouge à décor doré de personnages. Avec différents tiroirs et compartiments.No longer availableDim. 43 x 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Een reeks zilveren munten: 7 stuks Moskou Olympische spelen 1980, ontworpen in 1977. 5 en 10 roebel 900/1000 zilver. In luxe etui. Mint. Ongeveer 137 g.
Un ensemble de pièces en argent : 7 pièces Jeux Olympiques de Moscou 1980, conçu en 1977. 5 et 10 roubles 900/1000 argent. Dans un écrin de luxe. FDC. Environ 137 grammes.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Twee rustende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
"Deux garçons au repos". Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 100 / 150