Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Frans bronzen bureaustel getooid met griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Een Frans bronzen bureaustel getooid met griekse figuren. Eind 19e eeuw.

Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.

Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.
Dim. h: 14 - 8 cm
SKU: 2806220111.
Category: Brons.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #118
    P.J. Mène

    “Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.

    "Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    “In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.

    "Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #121
    Gustave Buchet

    “Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    "Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.

    "Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183

    “Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.

    "Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #138

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.

    "Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #128

    “De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.

    « Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #197
    J. Duquet

    Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.

    Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    “Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.

    « Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.
    No longer available
    Dim. 35x130x70 cm
    Estimate: € 3200 / 3400

Other lots in this auction

  • #608
    Goebel, Germany

    “Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.

    "Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #356
    Isfahan

    Een oud handgeknoopt tapijt.

    Un vieux tapis noué à la main.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #16

    Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.

    Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387
    Bihl, Czechoslovakia

    Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.

    Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 102 x 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #348

    Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.

    Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:3-23cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.

    Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.
    No longer available
    Dim. 155 x 165 x 63 cm
    Estimate: € 700 / 1200
  • #340
    Swarovski Lourdes

    Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.

    Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #620

    Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #496
    Bochara Yomud

    Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 165 X 105 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #237

    Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.

    Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More