Similar lots by type
-
#97
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160/180 -
#440
Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#455
Een parelhalssnoer met verzilverd slot.
Un collier de perles avec un fermoir plaqué argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#614
“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120/200 -
#397
Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
Un phonographe valise Pathé avec huit disques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#432
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#138
Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#289R. Vermeylen
“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#700
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#198
“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500/3000 -
#350
Twee zilveren munten. Vijf Frank en 50 Frank.
Deux pièces d'argent. Cinq francs et 50 francs.No longer availableDim. 37,65 gEstimate: € 20/40 -
#106
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#581Johan LewiPeriod: °1957
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250/350 -
#648Goebel, Germany
“Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.
Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/80