#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.No longer availableDim. 197 x 200cmEstimate: € 100 / 125
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#4“Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”
"The Land of Bergen." An engraving on paper. With the inscription "....in the County of Hainaut, where one can see the victorious Battle of the Allies against the French, Fought on September 11, 1709 with Privilege."No longer availableDim. 51 x 59cmEstimate: € 25 / 50 -
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
A lot of 3 wooden horses, the red one has detachable legs and tail, the black and light brown ones are made in one piece.No longer availableDim. h 32 x l 48 cmEstimate: € 40 / 60