#226Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
A sturdy wooden industrial design dining table with black lacquered square metal legs.No longer availableDim. 80 x 220 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een massief houten bijzettafeltje met een rond geslepen glazen blad.
A solid wood side table with a round cut glass top.No longer availableDim. h 56 x Ø 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#170Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522Paar glasramen. Met medaillon met personages.
Pair of stained glass windows. Featuring medallion with figures.No longer availableDim. 60x52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350