#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#588Bankoni“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
"Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#188Een bronskleurige Gotische staande lamp/reliekhouder met religieus thema. Eerste helft van de 20ste eeuw.
#550Omega AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
A stainless steel men's watch - Seamaster Cosmic 2000. With day indicator. Discoloration on the dial, and some scratches on the glass.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#71“Maria met kind”. Een gepatineerd houten beeldje.
"Maria with child." A patinated wooden carved figurine.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.