#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Gianni BaccaroPeriod: °1953‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.
‘Dialogo Nel Tempio’ and ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, oil on panel. Two paintings by the Italian artist Gianni Baccaro, both dated 1992 and signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#421Een uit Murano glaspasta geboetseerde afbeelding van een abstract gelaat.
A depiction of an abstract face sculpted from Murano glass paste.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
A ox blood red Chinese porcelain vase.No longer availableDim. 37,5 x Ø 19 cmEstimate: € 175 / 225