#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#10MictaEen 18 kt geel en witgouden art deco dameshorloge, begin 20ste eeuw. Serienummer 6363. Met roestvrij stalen rekbare polsband.
An 18 kt yellow and white gold Art Deco ladies' watch, early 20th century. Serial number 6363. With stainless steel expandable wristband.No longer availableDim. Bruto: 15,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#478Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
A Chinese porcelain statue of Buddha Shakyamuni, famille rose. 19th/20th century.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.
The Age of Bronze by Rodin. Bronze sculpture of a standing man. On a stone pedestal.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
A pair of gilt and carved wooden wall lamps with small mirrors and 2 light points.No longer availableDim. 69 cmEstimate: € 60 / 80