Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
Dim. h 46 cm
SKU: 1604240117.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #708

    Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.

    A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.

    Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #288
    Capodimonte

    “Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.

    "Maria with Child and Snake." A white porcelain sculpture, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.

    A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.
    No longer available
    Dim. 231,25 g
    Estimate: € 120 / 160
  • #293
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een Art-Deco glazen roterende wereldbol op een koperen voetje, gemerkt Globe Universel Diamètre 21 cm.

    An Art Deco glass rotating globe on a copper base, marked Globe Universel Diameter 21 cm.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #685

    Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.

    A Regency style mirror with two matching wall lights.
    No longer available
    Dim. h 67 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440

    Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.

    A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,65 g maat 53
    Estimate: € 350 / 450
  • #716

    Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.

    A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.
    No longer available
    Dim. 90 x 66 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352

    “De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    "The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More