Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
Dim. h 46 cm
SKU: 1604240117.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #609
    Leucos

    “Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.

    "Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    “Riviergezicht”. Een kleurenets op papier, onderaan gesigneerd “Berthoud” en genummerd 288/350.

    "River view". A color etching on paper, signed at the bottom "Berthoud" and numbered 288/350.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. 116 x 45 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #375

    Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.

    A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.
    No longer available
    Dim. 81 x 59 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235
    Delheid

    Een zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.

    A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.
    No longer available
    Dim. 800 ‰ 270 g - L 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313

    Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.

    A vintage illuminated globe, Columbus Earthglobe Duplex.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58

    Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.

    Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout

    A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.
    No longer available
    Dim. h 58 x 55 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #373

    Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.

    A large decorative piece adorned with flowers and putti in porcelain. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More