Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
Dim. h 46 cm
SKU: 1604240117.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #172

    “Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #490

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.

    An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.
    No longer available
    Dim. 3,20 g maat: 57
    Estimate: € 900 / 1000
  • #227

    Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.

    A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.
    No longer available
    Dim. h 116 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #670
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een lot van twee Congolese maskers: een Mbangi Bidjl en een gazelle masker.

    A lot of two Congolese masks: a Mbangi Bidjl and a gazelle mask.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.

    A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    “Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.

    "Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    A. Matthyssens

    “Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.

    "A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #375

    Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.

    A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.
    No longer available
    Dim. 81 x 59 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #275

    Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.

    A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.
    No longer available
    Dim. 48 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    Amphora, Campina, Austria

    “Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.

    "Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More