#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#85Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.
A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.No longer availableDim. 231,25 gEstimate: € 120 / 160 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352“De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
"The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 200