Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
Dim. h 46 cm
SKU: 1604240117.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #285

    Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.

    A lot of various archaeological finds, bronze and iron items.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #139
    Alphonse Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574

    Een paar verguld en gesculpteerd houten wandlampen met spiegeltjes en 2 lichtpunten.

    A pair of gilt and carved wooden wall lamps with small mirrors and 2 light points.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    Een lot van 2 aquarellen met roemerglas, onleesbaar gesigneerd.

    A lot of 2 watercolors with Römer glass, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. h 55 x b 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #229

    “Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "View of the Beguinage in Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #170

    Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.

    An 18 K white gold ring set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #542
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #681

    Vijf vintage koperen kookpotten.

    Five vintage copper cooking pots.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures with a sedan chair. Late 19th century, marked with the crowned N in blue under glaze.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een Indonesisch bronzen ossenbel.

    An Indonesian bronze ox bell.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More