#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.No longer availableDim. 4,28 g maat: 53Estimate: € 650 / 750 -
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#258PentaxEen lot vintage fotografisch materieel met onder meer een Asahi Pentax ES en een Ashahi Pentax Spotmatic, diverse lensen, documentatie en varia.
A lot of vintage photographic equipment including an Asahi Pentax ES and an Ashahi Pentax Spotmatic, various lenses, documentation, and miscellaneous items.No longer availableEstimate: € 120 / 180