#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#297Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#615Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180