Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.

A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.
Dim. h 46 cm
SKU: 1604240117.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    Jacques Schaepherders
    Period: 1890-1964

    ‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.

    Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.
    No longer available
    Dim. 71 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #241

    Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902

    A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #78

    Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.

    A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #211

    Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.

    A large brass church candelabrum in Renaissance style with 17 light points on 4 levels.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #675

    Een messingen vaas met gegraveerde florale patronen en bijbehorend marmeren plateau.

    A brass vase with engraved floral patterns and a matching marble base.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360
    Gamages London

    Een polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.

    A wristwatch, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.

    Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #434
    Bosmans

    ‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.

    'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More