Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
Dim. h: 35 cm
SKU: 1906180627.
Categories: Klokstel, Marmer.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #627
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #68

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.

    Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #374

    Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.

    Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel naar een werk van Masier.

    ”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Masier.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Met sleutel.

    Une garniture de cheminée en bronze doré comprenant une pendule et deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #151

    Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.

    Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #73

    “Vrouw met fruitmand”. Een bronzen beeldje op marmeren voetstuk.

    ”Femme et panier de fruits”. Une statue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #113
    Grévisse à Bruxelles

    Een schouwpendule van zwart marmer. We voegen er twee bijpassende cassolettes aan toe. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en marbre noir. Nous ajoutons deux cassolettes dans le même esprit. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #478

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.

    Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #770

    Een hangvitrine met één deurtje.

    Une petite vitrine murale à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #512
    Jos Heyvaert

    “Watermolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Moulin à eau”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #87

    “Vogel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren voetstuk naar een werk van François Pompon.

    Oiseaux”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de François Pompon.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #296

    Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #805

    Een Impala- en een gazelleschedel op houten wandplaten.

    Un crâne de gazelle et d’Impala sur attaches murales en bois.
    No longer available
    Dim. l: 65 & 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #362

    “Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.

    ”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307

    Een lampenvoet van opaalglas met een handgeschilderd decor van twee vrouwenprofielen in een cartouche op blauwe achtergrond.

    Un pied de lampe en opaline, décor peint à la main de deux profils féminins en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More