#361EnfieldEen Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.
#513Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#404“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
#562“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
#377Een paar verchroomde vintage lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe vintage chromés.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 70 / 100 -
#476Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
#223Een milieu-de-table van verzilverd metaal ùet glazen recipiënt.
#638YashicaEen 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé illisible.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#162Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000