Similar lots by type
-
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
Une pendule en métal sous un dôme de verre.No longer availableDim. 34 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#415
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 100/120 -
#283A. Schmitz, Anvers
Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100/120 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#405G. Nayner à Faucogney
Een comtoiseklok, versierd met gedreven messingen bloemendecor rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger, gewichten en stoeltje.
Une pendule comtoise, ornée d'un décor floral en laiton martelé autour du cadran en émail. Avec manivelle, poids et siège.No longer availableDim. H:140cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#497
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360/380 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60/100 -
#330Hermin & De Nardi
Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.
Deux montres de dames avec boîtier en or rose 18 carats.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#75
Een opgezette steenmarter.
Une fouine empaillée.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 25/35 -
#557
Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje
Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 60/80 -
#494Margot Bubbe
“Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.
"Nu penché". Huile sur toile". Signée au dos et datée 1993.No longer availableDim. 121 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#379
“Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Draagt monogram.
"Nu féminin". Encre sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#522M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#319
“Het schip door de eeuwen heen” en “Hollandse schepen”. Twee documentatieboeken.
“Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#632Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35