Similar lots by type
-
#812
Twee koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof. Compleet met slinger en gewichten
Deux horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#810
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de onze horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#87
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met een berglandschap met gemzen. XIXe eeuw.
Pendule murale en chêne. Le cadran décoré d’un paysage montagneux aux chamois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#113Ucra
Een art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#815
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableDim. H 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#107
Een replica van een Friese stoeltjesklok.
Pendule murale dite “stoeltjesklok” frisonne. Travail récent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#613
Een schouwpendule van gefineerd hout en vuurverguld brons in Lodewijk XV stijl en bekroond met een putto. Tijdperk Napoleon III.
Pendule de style Louis XV en bois de placage et bronze doré au feu. Surmontée d’un putto et sur une base de rocailles. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 450 / 500 -
#121
Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout met een albasten wijzerplaat en versierd met paarlemoer en diverse houtsoorten. Glas gebroken.
Pendule murale oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre et décoration en nacre et bois divers. Vitre cassée.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout, kunststof en metaal in diverse stijlen en uitvoeringen. Eén slinger ontbreekt.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome, plastique et métal. Différents styles et exécutions. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#811
Een lot van zes kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof waarvan twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Drie slingers ontbreken.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome et plastique dont deux avec le balancier en forme de fille à la balançoire. Trois balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#622
Twee Thaise tempeldoeken op zijde.
Deux chiffons de temple sur soie. Thaïlande, XXe siècle.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#290
Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140 / 160 -
#489
Le Journal des Demoiselles. Tijdschriften gebonden in rood leder in 12 volumes. 1857-1869. Met talrijke modeplaten in kleur.
Le Journal des Demoiselles. Magazines reliés en cuir rouge en 12 volumes. 1857-1869. Avec nombreuses planches en couleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#649
Muurversiering van metaal in de vorm van een ramskop.
Ornement mural en métal en forme de tête de bélier.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#515Citizen
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#790
Een rond bijzettafeltje van onyx op centrale poot.
Table de gigogne ronde en onyx sur pied central.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#718Dinky Toys
Een lot van vier miniatuurvoertuigen:- “Morris 10 CWT Van”. Zonder banden.- “Fordson Truck”. No. 422.- “Dodge Truck”. - “Austin Truck”.
Lot de quatre voitures miniatures:- “Morris 10 CWT Van”. San pneus.- “Fordson Truck”. No. 422.- “Dodge Truck”. - “Austin Truck”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#186
Een tweeledige vitrinekast in Napoléon III-stijl met boven- en onderaan één beglaasde deur. XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps, le dessus, comme le dessous ouvrant à une porte vitrées. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 400 / 600 -
#144Murano
Een glazen coupe uit de jaren zestig. Gemerkt met label.
Coupe en verre des années soixante. Marque avec étiquette.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150