#781Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
#762Gerard Cornelis, LiègeEen staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
#602Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@ / 180
#551Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een interieur. Kleine bakfout en haarscheur. Begin XXe eeuw.
Un vase en porcelaine chinoise avec décor polychrome - scène de la Cour Impériale. Quelques dégâts. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Schatz KernVijf verschillende draaiende rechthoekige tafelklokjes.
Cinq petites pendules de table tournantes différentes.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 50 / 100 -
#243Dr. J. Van Roey & André Van Putte. “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid gefotografeerd door E. Fierlants (1860)”. Ed. Van Hoeve, Amsterdam, 1979.
Dr. J. Van Roey & André Van Putte. “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid gefotografeerd door E. Fierlants (1860)”. Ed. Van Hoeve, Amsterdam, 1979.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#543Een staande Guan Yin van gesculpteerd natuursteen.
Une statue Guan Yin en pierre de taille sculptée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, twee deuren onder het klapblad en zes laden binnenin.
Un secrétaire en acajou de placage style Louis Philippe avec une tablette en marbre, deux portes et six tiroirs.No longer availableDim. 156 x 49 x 104 cmEstimate: € 120 / 240 -
#736Een kleine wandbalustrade van eikenhout.
Une petite balustrade en chêne.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#711MärklinDiesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#493Een partij van veertien borden, bestaande uit twee Doornikse met een ‘decor à la mouche’, acht borden van Boch, waarvan vijf met een ‘Grand Bouquet” decor, twee met een chinees decor en één met decor ‘Ronda’, een Chinees bord, een Imari bord en twee borden van Regout.
Un lot de quatorze assiettes, dont deux assiettes de Tournai à ‘décor à la mouche’, huit assiettes Boch dont cinq au décor ‘grand Bouquet’, deux assiettes avec un décor chinois et une assiette à décor ‘Ronda’, une assiette chinoise, une assiette Imari et deux assiettes de Regout.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80