Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.

Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.

Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 1112180767.
Category: Kristal.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #767
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.

    Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #715

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #168

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #407

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.

    Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #389

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

    Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #43
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.

    Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.

    Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #758

    Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.

    Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #433

    Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #392

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #338
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #10

    Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.

    Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.
    No longer available
    Dim. 7,29 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 345 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #236

    Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en bois de placage style Empire à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #334
    Jos Tenoe

    “Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918

    ”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #8

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    “Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.

    ”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    “Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.

    ”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #482
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Landschap met boom”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage et arbre”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #383

    Een set kanonnen voor maquettes.

    Un ensemble de canons pour maquettes.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.

    Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 90 x 161 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #356

    Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.

    Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.
    No longer available
    Dim. h ± 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #607

    Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.

    Un grand vase en porcelaine de Chine. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More