Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gasmasker en een Zweedse bajonnet van W.O.I.

Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.

Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.
SKU: 1112180417.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #332
    A. Remy

    “Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    ”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 35 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647

    Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.

    Un vase bouteille en porcelaine de Céladon, décor en relief de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #596
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.

    Un tapis indien en laine nouée main, motif géométrique.
    No longer available
    Dim. 345 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #495

    Een Oosterse reiskoffer ingelegd met metaal en met kleine laden en bergvakjes. Met inscriptie MDY Box.

    Un coffre oriental avec métal incrusté, petits tiroirs et compartiments de rangements. Porte l’inscription MDY Box.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #360
    Lip

    Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 59,70 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #561
    Hergé

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #6

    Een paar barokke kerkkandelaars van messing.

    Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #357
    Kopenhagen

    Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.

    Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    F. Vautrin

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More