Other lots in this auction
-
#687
Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 20 cm incl. houten sokkel.
Une statue représentant une geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur: 20 cm socle en bois inclus.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#724
“Cipressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#87
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h : 30 cmEstimate: € 120/180 -
#393Val St. Lambert
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25/40 -
#771
Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.No longer availableDim. Ø: 17,5 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#317
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.
Petite chapelle partiellement en bois parquet. Avec une Sainte-Vierge en cire et habits.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 50/60 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550/1650 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#703
Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.
Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 50/80 -
#152Robert Boudry
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120/180 -
#354
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableEstimate: € 40/60