Other lots in this auction
-
#494
“Zwart en wit”. Pendant op doek. Draagt een handtekening Zangs.
”Noir et blanc”. Pendant sur toile. Porte la signature : Zangs.No longer availableDim. 2x 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. b: 188 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de incrustés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#524
“Winterlandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Cotas (?).
”Paysage hivernal”. Huile sur carton. Porte la signature: Cotas (?).No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512Walasse Ting
“Personages en paard”. Litho in kleuren. Gesigneerd en genummerd 100/200.
”Personnages et cheval”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 100/200.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#537Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170 / 230 -
#157
Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 20