#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Yashica
Een 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#527
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
#161Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen handtas met lange schouderriem.
#193
#414
"Des visages souriants." Technique mixte sur toile. Porte le monogramme CHP. Léger accident en haut à droite (déchirure verticale).No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
#136
Een grote ovale notenhouten eettafel.
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120