Other lots in this auction
-
#520
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 0,68 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties d'un diamant taille brillant de +- 0,68 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 1,04 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 950/1100 -
#362
“Expressionistische personages.” Houtsnede op papier. Draagt monogram K.S.R.
"Personnages expressionnistes". Gravure sur bois sur papier. Porte le monogramme KSRNo longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#450
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 13,76 gEstimate: € 800/1000 -
#376
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60/80 -
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.No longer availableDim. 132 x 122 cmEstimate: € 100/120 -
#344
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, twee mandjes, een schelpvormig schaaltje, een kop op schotel, drie bordjes van Limogesporselein (één met schilfer) en twee menustaanders van Limogesbiscuit.
Lot de porcelaine et biscuit, composé d'une boîte avec couvercle, de deux paniers, d'un plat en forme de coquillage, d'une tasse sur soucoupe, de trois assiettes en porcelaine de Limoges (dont une avec éclat) et de deux présentoirs de menu en biscuit de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#264Emile ThysebaertPeriod: 1873 - 1963
“Klappeien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Taper". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#2Royal Copenhagen
Een poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#303
Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25/35 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Een 14 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 14 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 650/750 -
#175
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000/8000