Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeedhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.

Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.

Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.
Dim. 109 x 40 cm
SKU: 2405220296.
Category: Meubel.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #625

    Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.

    Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm Ø: 46 cmØ
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 98cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.

    Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #336

    Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.

    Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 - 55 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #595

    Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.

    Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #266

    Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.

    Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.
    No longer available
    Dim. 72 x 39 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.

    Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.
    No longer available
    Dim. 90 x 155 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #226

    Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.

    Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 182 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #395

    Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.

    Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 53 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.

    Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #355

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #326

    Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.

    Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.

    Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #689

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #694

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm Ø: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    “Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.

    "L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #605

    Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.

    Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 x 110 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.

    Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #699

    Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.

    Petite table d'appoint en chêne à abattants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #286

    Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.

    Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #575

    Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.

    Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.
    No longer available
    Dim. 188 x 88 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #354

    Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 42 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #436
    Sabzavar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 286 x 190 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee in brioletten geslepen aquamarijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de deux aigues-marines taille briolette d'un poids combiné de +- 5 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #285
    rfH Czechoslovakia

    Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 -
    Estimate: € 40 / 60
  • #663
    Maria Innocentia Hummel

    Zes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.

    Six petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #243
    Royal Dux

    “Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.

    "Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #86

    Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.

    Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.
    No longer available
    Dim. 132 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #569
    Jaap Stellaart
    Period: 1920 - 1992

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #215

    Een reeks van twaalf kleine glaasjes van geslepen kristal. De blauwe kelken versierd met geëtste en vergulde fries van dansende en musicerende putti. Bijgevoegd twee bijpassende kandelaars.

    Suite de douze petits verres en cristal taillé. Les calices bleus ornés d'une frise gravée et dorée de putti danseurs et musiciens. On joint deux candelabres correspondantes
    No longer available
    Dim. h: 12 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386

    Een handgeknoopt zijden bidkleedje.

    Un tapis de prière en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 84 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #281
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.

    Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More