Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

Une statue africaine en bois sculpté.
Dim. h: 79 cm
SKU: 2903220481.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #481
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #665

    Een gesculpteerde Chinese koffer uit kamferhout.

    Un coffre chinois sculptée en bois de camphrier.
    No longer available
    Dim. 57 cm x 50 cm x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

    Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #606

    Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.

    Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.
    No longer available
    Dim. 243 x 126 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #116

    Een ronde tafel in Lodewijk XV stijl met een lade.

    Une table ronde de style Louis XV avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm Ø 100 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #660

    Een bronzen bulldog.

    Bouledogue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #429

    “Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.

    "Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.
    No longer available
    Dim. 210 cm x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #115

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #511
    Charles Levy
    Period: 1820-1899

    “De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Le Mineur". Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #541

    Een groot Afrikaans houten beeld.

    Une grande statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #238
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    "Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107
    Richard Aurili
    Period: 1834 - 1914

    “Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    "Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een groot Afrikaans houten beeld.

    Une grande statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #631
    Jacques Sillis

    “Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    Yvonne Diéterle
    Period: 1882 - 1974

    “De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).

    "Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #483
    Liberio Bretas

    “O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

    "Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #635

    Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.

    Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    “Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.

    "Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #135
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #504

    Een zandstenen Boeddhaschrijn.

    Ecrin du Bouddha en grès.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een mahoniehouten canterbury, Engels dagbladenrekje met lade.

    Un porte-journaux anglais Canterbury en acajou avec tiroir.
    No longer available
    Dim. 54 cm x 51 cm x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #498

    Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.

    Un Christ en croix en bois de tilleul sculpté. Peut-être XVIIIe siècle. Croix plus récente. 122 x 76 cm.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm (corpus)
    Estimate: € 80 / 100
  • #571

    Een lot van tien, voornamelijk Afrikaanse wapens, waaronder zwaarden in lederen schede, een pijl en boog, een speer, bijltjes, enz.

    Lot d'une dizaine d'armes principalement africaines, dont des épées gainées de cuir, un arc et des flèches, une lance, des haches, etc.
    No longer available
    Dim. L: 23-110cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #327

    Een messingen samovar.

    Un samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #21
    Junghans

    Een klein klokje van de Luftwaffe met metalen werk in houten kastje. 1937.

    Une petite horloge Luftwaffe avec travail du métal dans un coffret en bois. 1937.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #196

    Een eikenhouten eetkamertje, bestaande uit een tafel met zes stoelen (vlechtwerk te vervangen), een tweeledige buffetkast en een grote wandspiegel.

    Une salle à manger en chêne, composée d'une table avec six chaises (cannage à remplacer), d'un buffet en deux parties et d'un grand miroir mural.
    No longer available
    Dim. 270 x 150 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Port de pêche". Huile sur toile. Signée illisible.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #643

    Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.

    Une paire d'obélisques en métal, décorés de lys français.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #519

    “Hinde”. Art deco beeld van koper met marmeren voetstuk.

    Biche. Statue Art Déco en cuivre avec socle en marbre.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #360

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de topazes.
    No longer available
    Dim. 2,24 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #66

    Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.

    Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.
    No longer available
    Dim. 78 x 106 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.

    Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More