Similar lots by type
-
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#21
Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#131
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een torenspits.
Une réplique d’une pièce de maître en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 150/180 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420/460 -
#117
Een gestileerde houten scheepsmaquette.
Une maquette navale en bois stylisé.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#661
Een smeedijzeren lampenvoet met oranje glazen kap, versierd met smeedijzeren blaadjes. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre orange décoré de feuillettes en fer forgé. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#779
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80/100 -
#778
Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
Quatre verres à champagne en cristal incolore “Expo 1958”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#88
“De Brief, zittend personage in XVIIIde eeuwse klederdracht”. Brons.
”La Lettre, personnage assis, vêtements du XVIIIème siècle”. Bronze.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30/50 -
#239
Mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden.
Commode en acajou ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 120 x 105 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#268
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#172
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#364L.K.
“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75