#315nfVier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
#452“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79Marie Calot“Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cap d'Ail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#494Margot Bubbe“Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.
"Nu penché". Huile sur toile". Signée au dos et datée 1993.No longer availableDim. 121 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#312Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
#107Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80