Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd boudoirstoeltje in Lodewijk XVI-inspiratie.

Een gebeeldhouwd boudoirstoeltje in Lodewijk XVI-inspiratie.

Chaise de boudoir sculptée d'inspiration Louis XVI.
SKU: 3008220006.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #6
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #111

    Een metalen klokje onder een glazen stolp.

    Une pendule en métal sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222

    Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.

    Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #354
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “De waterdraagster”. Een gepolychromeerd gipsen buste. Gesigneerd achteraan.

    "La porteuse d'eau". Buste en plâtre polychrome. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #271

    Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.

    Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #258

    Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.

    Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #171

    Een antieke viool met strijkstok en in koffer. Niet gemerkt.

    Un violon ancien avec archet et étui. Non marqué.
    No longer available
    Dim. L:60cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #561

    Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.

    Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm; h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #429

    “Heat wave II & III”. Gemengde techniek op papier.

    "Vague de chaleur II et III". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #341

    Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.

    Deux anciennes lampes de bureau avec abat-jour en bakélite.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #459

    “De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.

    "Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.
    No longer available
    Dim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More