Other lots in this auction
-
#29Célestine Vermoelen
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#51
Een schotel van blauw en wit aardewerk. Delft, XIXde eeuw. Randslijtage.
Un plat en faïence bleue et blanche. Delft, XIXème siècle. Usures au bord.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#895
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#65Omega, Geneve
Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#847
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717
Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120 -
#891
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#649P. Alechinsky
“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#57
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554Van Marcke
“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95
Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#31
Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80