#443
Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
#297Couesnon, Paris
Een Franse koperen jachthoorn.
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
#142C. Moeren
“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#312
Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
#116
#10
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
#34
#697
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30 / 50