Other lots in this auction
-
#265Le Tallec à Paris
Een dekselpot van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, vergulde motieven en blauwe banden. Onderaan gemerkt. We voegen er een aperitiefschaal van Pilivuyt met handgeschilderd bloemendecor aan toe.
Un pot à couvercle en porcelaine française avec un motif floral multicolore peint à la main, des motifs dorés et des bandes bleues. Marqué en bas. On y ajoute un bol apéritif de chez Pilivuyt au décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35/45 -
#630Daubreby Vanswae Bruxelles
Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.
Un boléro en satin rose saumon du 19ème siècle avec une broderie beige.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#445
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#434
“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
"La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een vaas van Booms glas met gegraveerde en vergulde fries.
Un vase en verre de Boom avec une frise gravée et dorée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#321
Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.
Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40/60 -
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#134Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72x62cmEstimate: € 100/120 -
#243
Een vergulde koperen wandlamp met twee lichtpunten. Lodewijk XVI-stijl.
Une applique en cuivre plaqué or à deux points lumineux. Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 60/80 -
#403
Een antieke vaas van Chinees porselein met decor van personages in rood, groen en bruin. Met fijn messingen voet en montuur.
Un vase ancien en porcelaine de Chine à décor de personnages en rouge, vert et marron. Avec base et monture en laiton fin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120