Similar lots by type
-
#694Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#186Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#355Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65 / 75 -
#266Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#695Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#696Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#395Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#336Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#605Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#690Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#534Lily Van Oost“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
« Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#402“Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.
"Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Cramm“De boetvaardige Maria Magdalena” Olieverf op doek. Kopie naar het werk van Pompeo Batoni. Gesigneerd.
« La pénitente Marie Madeleine » Huile sur toile. Copie d'après l'oeuvre de Pompeo Batoni. Signeé.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 120 / 180 -
#373Maria Innocentia Hummel“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Eén cilindrisch met vergulde fries. Twee onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Un cylindrique avec frise dorée. Deux marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275“Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.
"Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Maria Innocentia Hummel“Geborgen (Junge) & Geborgen (Mädchen)”. Beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 152/A en 152/B .
« Sauvetage (Junge) & Sauvetage (Mädchen) ». Figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées et numérotées en bas 152/A et 152/B.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Maria Innocentia HummelVijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#329Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
Une paire de chenets en laiton de style rococo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#454Maria Innocentia Hummel“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35

