Similar lots by type
-
#9
Een spiegel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Un miroir en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 44 cmEstimate: € 200/240 -
#252
Een antieke Venetiaanse spiegel met gegraveerde bloemendecors en met geslepen bladeren in de hoeken.
Miroir de Venise ancien aux fleurs gravées et avec feuillettes taillés sur les coins.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#719
Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.
Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 220/260 -
#789
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#74
Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.
Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.No longer availableDim. 105 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#224
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst
Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.No longer availableDim. 151 x 79 cmEstimate: € 180/240 -
#817
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80/120 -
#665
Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180/240 -
#816Capodimonte
Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#663
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#810
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#635
Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100/150 -
#584Vanaerschot
“Stilleven met bloemen in een Satsumavaas, druiven en wijn. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs dans un vase Satsuma, des raisins et du vin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 138 x 82 cmEstimate: € 200/240 -
#549
Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100/150 -
#149
“La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.
La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#174R. Klein
“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#379
“Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Een herdruk van een kaart, gegraveerd door L.A. Dupuis in 1777.
Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.No longer availableDim. 64 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#621
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180/250 -
#378
vijf tinnen klisteerspuiten, waarvan vier met gedraaide houten handvaten en een bedpan. XIXde eeuw.
Cinq seringues à lavement en étain, quatre avec des poignées en bois torsadées et un bassin de lit. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 28 - 45 cmEstimate: € 80/100