#55Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 280 / 350 -
#177“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
#546KirmanHandgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#186Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#419Armand Petré“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300 / 500 -
#66Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#572“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#392Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Punto d’Incontro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2020.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300