Other lots in this auction
-
#716Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50/80 -
#2
“Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.
”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 20/30 -
#701
Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#879
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#652Zeh, Scherzer & Co., Beieren
Een uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#555
Twee armstoelen, waarbij één in Lodewijk XV- en de andere in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met respectievelijk groen en blauw fluweel.
Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.No longer availableDim. H. 96 & 88 cmEstimate: € 80/100 -
#592
Een butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un miroir majordome à encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 70/80 -
#393
Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
Une broche tournante en fer forgé, monté en lustre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#553
“Koning te paard”. Een houten beeldje.
”Roi à cheval”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#654
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#344
Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25/35