Similar lots by type
-
#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#568
Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#165
“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800/1400 -
#177Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1901
“De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 600/800 -
#497
“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850/900 -
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350/500 -
#521
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850/950 -
#553
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100/120 -
#181
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#157
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360/380 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#191
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700/800 -
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#183
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240/280 -
#225
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#493
“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#549Rik Brouwers
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#628
Een lotje Chinees porselein en aardewerk, bestaande uit een bord met meerkleurige decors, een bord naar Wanli-voorbeeld en een klein Nakin balustervaasje.
Lot de porcelaine et faïence de Chine, composé d'une assiette à décors multicolores, d'une assiette d'après l'exemple Wanli et d'un petit vase balustre Nakin.No longer availableDim. Ø:21-22cm H:17cmEstimate: € 80/100 -
#205
Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80/120 -
#581
“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
« Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85/100 -
#84M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#560
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties d'un diamant de +- 1,16 ct EVVS1.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1250/1350 -
#137
“Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#467
Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.
Un pied de lampe en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/50 -
#307
Een lot van 24 oude bronzen gedenkmunten en medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Lot de 24 anciennes monnaies et médailles commémoratives en bronze aux dessins de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#654
Twee kleurloos glazen lampenvoeten.
Deux pieds de lampe en verre incolore.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50/80 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#129Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“De hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La botte de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30,5 x 40 cmEstimate: € 160/180