#475Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714Ex-Libris“Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.
"Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.No longer availableDim. 19 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#243Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#424Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80