Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.

Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.

A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.
Dim. H. 21 cm
SKU: 2908230477.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #227

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.

    A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #69

    “De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.

    "Belgium" Engraving from the 18th century.
    No longer available
    Dim. 58 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #324
    Van Hemeldonck

    Bloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.

    Flower still life in basket, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #509

    ‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?

    "View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 13 x b 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179
    Hendrik Van de Sande Bakhuyzen

    “Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.

    "Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.
    No longer available
    Dim. 66 x 85 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #26

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #320

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.

    An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.
    No longer available
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #702

    “Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.

    “River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #285

    Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    “Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.

    "Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.
    No longer available
    Dim. 34 x 26cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #621

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More