Other lots in this auction
-
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Nestor ReymenPeriod: 1872 - 1953“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#269Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#413Een paar Engelse gedraaide houten kandelaars.
Une paire de candélabres anglais en bois tourné.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#855Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Mercedes truck. Met aanhangwagen.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 550 / 650 -
#257Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60

