Similar lots by type
-
#21
Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.No longer availableDim. b: 8 - 29 cmEstimate: € 40/50 -
#678
Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/80 -
#898
Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
Un porte-assiettes en bois laqué. Japonais. Sur socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#761
Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/180 -
#244
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#659
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#148
“Madonna met kind”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Hoofd van Christus manco.
”Vierge à l’Enfant”. Un projet de statue en bois fait en plâtre. Anvers, XIXème siècle. Utilisation comme décoration de façade.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#117
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/240 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#480
Een paar speculaasplanken.
Une paire de planches à spéculaas.No longer availableDim. 36 x 12 cmEstimate: € 60/80 -
#238
Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100/120 -
#788
Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
Deux objets africains en ivoire et un en os.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/50 -
#213
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#641
“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600/2800 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#228
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#308
Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#637
“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
”Tambour”. Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#312Van Grinderbeek
“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#506Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 217 x 124 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
Une paire de coqs en combat en métal argenté.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30/40 -
#608Rik Wouters
“Nel”. Bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Nel”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#777Dimitrov
“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.
”Femme-chat”. Une statue polychrome russe en porcelaine.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180/250 -
#387Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80/100 -
#539
“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200/300 -
#268
Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50/80 -
#126
Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#884
Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#205
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,87 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,87 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 2800/3000