#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#303
Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#828
Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30/40 -
#626Kilim Gaschgai
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#153
Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
#683
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#414
Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#899
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#131Yashica
Een oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
#279L. Wolter
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een messingen pendule met perpetuüm-mechanisme. Beschadigd.
Une pendule en laiton à mouvement perpétuel. Dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 15/20