#509
“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
#557
Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
#174Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894
“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#531
Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#748
#372
“De Leurder”. Een man presenteert zijn waren aan een gezin in een landelijk interieur. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Le Colporteur”. Un homme présente sa marchandise à une famille dans un intérieur rural. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 25 / 30 -
#674Jan Van Rijswijck
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#808
Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.
#782Mouyens
“Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#696
Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200