Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

Un miroir en noyer sculpté.
Dim. 61 x 37 cm
SKU: 2004210322.
Category: Spiegel.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #524

    Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.

    Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.
    No longer available
    Dim. l: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #302

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 93 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #620
    Val St. lambert

    Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.

    Un grand vase en cristal incolore et bleu taillé. Marqué en bas. Très léger dommage sur les bords.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #204
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van Hortense, de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op paneel. Voorstudie op de verso.

    Portrait d'Hortense, fille de l’artiste. Huile sur panneau. Un croquis au verso.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    Jacques Delvaux
    Period: 1929 - 2010

    “Expressionistisch landschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage expressionniste Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #579
    Denise Malfait
    Period: °1945

    “Nar”. Een achterglasschildering. Gesigneerd en gedateerd ‘69.

    Arlequin . Une peinture sur verre au dos. Signé et daté 69.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #8

    Een tinnen koffiepot. Mechelen, omstreeks 1850.

    Une cafetière en étain. Malines, vers 1850.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #95

    Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.

    Un collier de perles avec des perles d'eau douce et avec une serrure en argent.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #395
    Eichwald, Oostenrijk

    Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.

    Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #511

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #94
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Le visage”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/ 275 buiten de plaat.

    Le visage . Une lithographie. Signée et numérotée 135/275 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #670

    Een lotje Frans porselein, bestaande uit een reisklokje, een kopje met schoteltje en een potje met bloemendecor.

    Lot de porcelaine française, composé d'une horloge de voyage, d'une tasse avec soucoupe et d'un pot à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5, 14 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #600

    Een oude radio in bakelieten kast met anti-storingskastje.

    Une vieille radio dans une armoire en bakélite avec un boîtier anti-interférence.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    “Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More