#361Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.
#302Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 250 / 280
#182Henry Moons“Raadzaal van het Brouwershuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1887.
Salle du Conseil du Brouwershuis . Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1887.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#409“Portret”. Houtskool op papier. Draagt monogram ‘L.G.’.
#544Een schouwspiegel in bepleisterde en vergulde lijst.
#383Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
#32Jaky LefrançoisDrie landschapjes, olieverf op paneel. Alledrie gesigneerd en gedateerd 2011.
Trois paysages, huile sur panneau. Tous les trois signés et datés 2011.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
Deux alliances en or blanc 18 carats.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 260 / 300 -
#198Een gepolychromeerd gotisch houten heiligenbeeld. hand en vinger manco. Mogelijk XVIe eeuw.
Une statue gotique de saint en bois polychrome. Main et doigt manquants. Peut-être XVIe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#619“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
#107Drie vergulde tweearmige messingen appliques in Lodewijk XIV-stijl, waarvan er twee een paar vormen.
#340Een cocktailring van geel goud 18 K, met kleine fantasiestenen bezet.
Une bague cocktail en or jaune 18 carats, sertie de petites pierres fantaisie.No longer availableDim. Brut. 4,67 gEstimate: € 100 / 150