Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.

Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.

Fauteuil sculpté de style Louis XIII.
SKU: 3008220682.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #682
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #185

    Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607

    Twee torso’s, waarvan één in gepo;lijst marmer (H. 41 cm) en het andere van gepolijst hout, gesigneerd Aubroeck (H. 27 cm).

    Deux torses, l'un en marbre poli (H. 41 cm) et l'autre en bois poli, signés Aubroeck (H. 27 cm).
    No longer available
    Dim. H:26-42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211

    Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.

    Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #222

    Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.

    Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #409

    “Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.

    "Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.
    No longer available
    Dim. 27 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #424

    “Portrait Tunis”. Gemengde techniek op papier. Draagt onduidelijke handtekening.

    "Portrait Tunis". Technique mixte sur papier. Porte une signature peu claire.
    No longer available
    Dim. 26 x 39,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #457

    Een vierdelig kaststel van Chinees porselein, bestaande uit twee dekselvazen en twee cilindervazen, versierd met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Schade aan de kraag van één van de dekselvazen.

    Garniture en quatre pièces en porcelaine de Chine, composée de deux vases à couvercles et de deux vases cylindres, ornée d'un décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas. Détérioration de la collerette d'un des vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #2
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Boerenpaard”. Inkt op papier.

    « Cheval de ferme ». Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #241
    Delvaux

    Een handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.

    Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    R. De Coster

    “Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.
    No longer available
    Dim. 49 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More