Similar lots by type
-
#219
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#212
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableDim. 97 x 75 cmEstimate: € 180/220 -
#504
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100/120 -
#232
Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
Une paire de petits miroirs de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#137Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.
Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/280 -
#230
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 480/550 -
#68E. Constantin
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.
Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 35/45 -
#196
Een Louis-Philippe console van gebeeldhouwd notenhout met een lade in de gordel. Met grijs en bruin marmeren blad.
Console Louis-Philippe en noyer sculpté avec un tiroir en ceinture. Tablette en marbre veiné gris et brun.No longer availableDim. 76 x 117 x 55 cmEstimate: € 180/240 -
#583
“Szene aus dem Schlosspark von Sanssouci”. Een paar ingelijste hoogreliëfs van kleurloos biscuit. Met label “Alt Meissen Art”.
"Szene aus dem Schlosspark von Sanssouci". Une paire de hauts reliefs encadrés de biscuit incolore. Avec étiquette "Alt Meissen Art".No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 35/45 -
#623Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableDim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#692
Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40/60 -
#244A. Denaeyer
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#278
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#515
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
“Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).No longer availableDim. 192 x 117 cmEstimate: € 100/200 -
#358Goebel, Germany
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80