#232
Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
#219
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#504
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#212
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableDim. 97 x 75 cmEstimate: € 180/220
#306
Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
#191Val Saint-Lambert
Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.
#64Peeters
“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
#623Maria Innocentia Hummel
#480
#575
Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
#519
Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.
#515
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
#547
#609
#266
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80/120