Other lots in this auction
-
#149Frans BeckersPeriod: 1898-1983
“Twee koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vaches dans le pré . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#96
Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#270
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 2,90 ct. Et de dix saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 14,24 gEstimate: € 2200/2400 -
#84
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Paysage d'automne indien . Aquarelle.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100/150 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#62
“Robot”. Installatie op doek.
Robot . Installation sur toile.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#301
“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Un nouveau départ . Groupe en bronze d'un homme et d'une femme.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/60 -
#273
Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableEstimate: € 60/100