Similar lots by type
-
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#460Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.
Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 250 / 350 -
#785Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#221Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#803Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een metalen luchter met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en kralen.
Un lustre en métal à six points décoré de pendeloques et de perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#171Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#759Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#415Twee verschillende koperen staande lampen. Zonder kappen.
Deux lampadaires en cuivre différents. Sans abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#737J.N. BouilletEen eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.
Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#740Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.
Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#330Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100 / 120 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een messingen luchter met negen lichtpunten met bloemenvormige kapjes van gesatineerd glas en versierd met porseleinen bloempjes.
Un lustre en laiton à neuf lumières avec des abat-jour en verre satiné en forme de fleur et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#73Een lot van twee wandelstokken en twee zwepen, waarbij drie met hoorn en één met ivoor.
Lot de deux cannes et deux fouets, trois avec corne et un avec ivoire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#809Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#469Benny Want“Het verleden voorbij”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.
Het verleden voorbij. Huile sur panneau. Signée au dos.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#767Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.
Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#781Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.
Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.No longer availableDim. Ø: 10; 18 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#444Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.No longer availableDim. Ø: 27 & 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#771Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#742Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120 / 200

