Similar lots by type
-
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#346
Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481
Bronzen vaasje. Gemerkt met lakzegel van export. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze. Marqué du cachet de cire d'exportation. Chine, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#430
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#471
Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#310
Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562
Gesculpteerd stenen vaasje. Versierd met een fries met vogels en bladeren. Pesjawar.
Vase en pierre sculptée. Décoré d'une frise d'oiseaux et de feuilles. Peshawar.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#441
Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.
Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360
Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575
Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.
Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.No longer availableDim. L. 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#336
Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#488
Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.
Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.No longer availableDim. L:18cmEstimate: € 200 / 300 -
#535
Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356
Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.No longer availableDim. 185 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413
Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.
Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 50 / 80 -
#20
Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#340
Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225
Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.
Deux bracelets africains en ivoire.No longer availableDim. Ø: 8, 9 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#315
Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493
Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325
Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.
Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#537
Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#260
Een paar 18 K geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
Une paire de bagues en or jaune 18 carats serties de cinq petits diamants.No longer availableDim. 1,37 gEstimate: € 120 / 150 -
#77
Bronzen naakt. Op marmeren sokkel.
Nu en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Studio Cristal
Een vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#458
Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.
Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247
Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#61
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
Femme au panier. Une figurine en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#502E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#282
Drie antieke kleurengravures:- “Le Parc d’Enghien” Jacob Karrewyn (15 x42,5 cm)- “Het beleg van Alkmaar”. (27,5 x 36 cm)- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. (23,5 x 31,5 cm)
Trois gravures anciennes en couleurs : - Le Parc d'Enghien. Jacob Karrewyn (15 x 42,5 cm) - Le siège d'Alkmaar. (27,5 x 36 cm) - Domus Senatoria Antwerpiensis . (23,5 x 31,5 cm)No longer availableDim. 15x42cm25x32cmEstimate: € 60 / 80 -
#284
Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII Uni(..)
Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)No longer availableDim. 22x30cm30x40cmEstimate: € 100 / 150 -
#543Villeroy & Boch, Bonn
Een driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30 / 40