#338
Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#248Delvaux
Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#269Panamarenko
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Estampe. Signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334
#115
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#698
#774
Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
#636Kirman
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200 / 240