Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde vrouwenbuste van marmer en albast. Draagt handtekening achteraan.
Richard Aurili
Period: 1834 - 1914

Een gebeeldhouwde vrouwenbuste van marmer en albast. Draagt handtekening achteraan.

Buste féminin sculpté en marbre et albâtre. Porte une signature au dos.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2806220107.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 234 x 128 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Willem De Pauw

    “Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #454
    Goebel, Germany

    “Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.

    "Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #328

    Een lot van drie eenvoudige mijnwerkerslampjes en een vierde van rood koper en Engels.

    Lot de trois simples lampes de mineur et une quatrième de cuivre rouge et anglaise.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267
    Val Saint Lambert

    Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.

    Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 7,5, 14 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.

    Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    “Abstracte compositie in zwart en wit”. Een inkttekening. Draagt een apocriefe handtekening.

    « Composition abstraite en noir et blanc ». Un dessin à l'encre. Porte une signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    Goebel, Germany

    “Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.

    "Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #414
    Rik Blomme

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    "Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #408
    Goebel, Germany

    “Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.

    "Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #599
    Gino Milani
    Period: °1921

    “Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    « Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #113
    Val Saint Lambert

    Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.

    Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More