#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
#202Walter Halderman
“Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Laarkapel à Schelle. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#453
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#508
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Jongeman met hoed”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1947.
Jeune homme au chapeau. Huile sur panneau. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199
“De drinker”. Olieverf op doek.
Le buveur. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 40 / 70 -
#99
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 55x85cmEstimate: € 120 / 180 -
#30
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 450 / 550 -
#250
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un saphir de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1350 / 1450