Other lots in this auction
-
#356
Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.No longer availableDim. 185 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#600
Een lot lederwaren, waaronder reistas, een reistas gemerkt van Mulberry, een draagtasje en een Oosterse riem.
Un lot de maroquinerie, dont un sac de voyage, un sac de voyage marqué Mulberry, un tote bag et une ceinture orientale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#329
“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45/50 -
#556
Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#593Val Saint Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#321Achatit
Een deels verguld vrouwenhoofd van aardewerk. Achteraan gemerkt.
Tête de femme en faïence partiellement dorée. Marquée au dos.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#160
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,25 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 550/650 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60/80 -
#376
Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60/100 -
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#295
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableDim. 15x10cm & 35x25cmEstimate: € 80/100 -
#401
Een dekselvaas en een oorvaas met meerkleurig en verguld Satsumadecor op kobaltblauwe fond. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle et un vase à décor Satsuma multicolore et doré sur fond bleu cobalt. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 & 72 cmEstimate: € 80/120